Sevilla – Real Sociedad typy na rzuty rożne

Do końca sezonu w La Liga pozostały tylko trzy kolejki. Sevilla zajmuje obecnie czwarte miejsce w lidze i ma jeszcze szansę na trzecie miejsce, które gwarantuje bezpośredni udział w Lidze Mistrzów.

Real Sociedad plasuje się obecnie na 7. miejsce w tabeli i ma szansę zakończyć sezon na 5. miejscu. Zapowiada nam się bardzo ciekawy mecz, obie drużyny potrzebują kompletu punktów. Liczę na wyrównaną grę, co przełoży się na rzuty rożne.

Sevilla – Real Sociedad, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.75.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB