Sheffield Wed – Newcastle typy na rzuty rożne

Sheffield Wed zajmuje 6. miejsce w lidze i walczy o udział w play offach. Walka o te miejsca będzie trwać do ostatniej kolejki. Myślę, że dzisiaj grając na własnym terenie powalczą z liderem Championship o trzy punkty. W ostatnich dwóch meczach to Sheffield okazał się lepszy wygrywając dwa razy 1:0.

Newcastle ma aż 10 punktów przewagi w tabeli, a do końca sezonu pozostało tylko 8 kolejek. Wszystko wskazuje na to, że powrócą do Premier League. Uważam jednak, że ten mecz będzie wyrównany i zobaczymy dużo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne.

Sheffield Wed – Newcastle, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.60.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB