Swindon – Millwall typy na rzuty rożne

Millwall zajmuje 7. miejsce w lidze i ma dwa mecze rozegrane mniej. Mają jednak szansę nawet na drugie miejsce w lidze, które gwarantuje awans do wyższej klasy rozgrywkowej, ale muszą wygrywać. Jeśli nie będą punktowali, zostaje im udział w playoffs.

Gospodarze znajdują się w strefie spadkowej i dla nich każdy punkt jest na wagę złota.

Millwall należy do drużyn, które wykonują najwięcej rzutów rożnych w lidze średnio 6.31, a gospodarze średnio 5.36. Myślę, że w tym spotkaniu spokojnie zobaczymy przynajmniej 10 rożnych.

Swindon – Millwall, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.60.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB