Wisła ograła GKS

W drugim piątkowym meczu 7. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, Wisła Kraków pokonała u siebie GKS Bełchatów 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów dla Białej Gwiazdy zdobył Rafał Boguski.

Bohater spotkania: Semir Stilić
Bośniak przerastał swoimi umiejętnościami wszystkich pozostałych piłkarzy na boisku. Jego podania to prawdziwa uczta dla oczu.

Tak padła bramka:

1:0 Rafał Boguski 24′
Przepiękna bramka dla Wisły Kraków! Biała Gwiazda rozegrała piłkę w trójkącie Stilić-Boguski-Brożek. W decydującej fazie akcji Paweł podał do Rafała, a ten musiał tylko dołożyć nogę! Obrona GKS-u została rozklepana!

Ciekawostka: Od 67. minuty Wisła musiała grać w osłabieniu po czerwonej kartce dla Urygi. Pomocnik krakowskiego klubu zobaczył dwie żółte kartki w przeciągu dwóch minut.

***

Wisła Kraków – GKS Bełchatów 1:0 (1:0)
1:0 Boguski 24′

Wisła Kraków: Buchalik – Burliga, Głowacki, Dudka, Sadlok – Garguła, Jankowski, Uryga, Stilić (90. Zając), Boguski – Brożek (90. Stępiński)

GKS Bełchatów: Malarz – Basta, Baranowski, Telichowski, Mójta – Michał Mak, Baran, Rachwał (46. Komołow), Poźniak, Wroński (60. Prokić) – Ślusarski (79. Turkovs)

Żółta kartki: Uryga, Głowacki (Wisła) – Mak (GKS)
Czerwona kartka: Uryga (Wisła – za dwie żółte)
Sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)

Zobacz jak wygrywają nasi Czytelnicy. Zagraj z nami i wygrywaj pieniądze. Załóż konto w William Hill. To jeden z najstarszych i najpopularniejszych bukmacherów z bogatą ofertą i dobrymi kursami.