Tottenham – Bournemouth typy na rzuty rożne

Do końca sezonu Premier League pozostało tylko siedem kolejek, a gospodarze zajmują 2. miejsce w lidze i tracą aż 7 punktów do liderującej Chelsea. W futbolu wszystko jest możliwe i Tottenham ma jeszcze teoretyczne szanse na mistrzostwo, ale muszą regularnie zdobywać komplet punktów.

Bournemouth ma siedem punktów przewagi nad strefa spadkową i są w lepszej sytuacji niż inne zespoły walczące o utrzymanie. W meczach wyjazdowych zbytnio nie błyszczą i ciężko będzie im wywieźć choćby jeden punkt.

Tottenham należy do drużyn, które wykonują najwięcej rzutów rożnych w lidze, a goście średnio na mecz zdobywają przynajmniej pięć rożnych. Myślę, że w tym spotkaniu zobaczymy dużo kornerów.

Tottenham – Bournemouth, typ: powyżej 10.5 rożnych, kurs: 1.90.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB