Tottenham – Everton typy na rzuty rożne

Tottenham zajmuje 2. miejsce w lidze i na własnym terenie gra bardzo dobrze. Everton zajmuje 7. miejsce w tabeli i ma szansę w tym roku zapewnić sobie miejsce dające prawo gry w europejskich pucharach.

Wszystkie mecze pomiędzy tymi drużynami były bardzo wyrównane, a ostanie trzy spotkania zakończyły się remisem. Polecam grać dzisiaj ten typ,  ponieważ jest on bardzo prawdopodobny, a Everton w meczach wyjazdowych zdobywa średnio przynajmniej 4 rzuty rożne.

Tottenham – Everton, typ: Everton powyżej 3.5, kurs: 1.85.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB