Tottenham – Gent typy na rzuty rożne

Tottenham gra rewelacyjnie na własnym terenie zdobywając aż 32 punkty z 36 możliwych. W pierwszym meczu Koguty niespodziewanie przegrały 0:1.

Gent w tym sezonie w lidze gra średnio, zajmując dopiero 8. miejsce. W meczach wyjazdowych nie radzą sobie najlepiej, zdobywając tylko 10 punktów.

Tottenham musi odrobić straty, więc można spodziewać się, że od pierwszej minuty zagrają bardzo ofensywie. Na własnym terenie Tottenham zdobywa średnio na mecz 7.17 rożnych, dlatego polecam grać dzisiaj ten typ.

Tottenham – Gent, typ: Tottenham powyżej 6.5 rożnych, kurs: 1.80.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB