Typer Premier League: aż 45 tys. zł w puli nagród!

W najbliższym typerze ComeOn do wygrania jest aż 45 tys. zł za 10 celnie wytypowanych typów najbliższej kolejki Premier League.

Wystarczy, że klikniesz TUTAJ i wytypujesz poprawnie wyniki rozpoczynającej się dzisiaj 35. kolejki angielskiej ekstraklasy. Wśród nich jest kilka bardzo ciekawie zapowiadających się pojedynków, do których na pewno zaliczyć można mecz Swansea ze Stoke, czy niedzielne derby Londynu pomiędzy Chelsea a Crystal Palace.
W kilku spotkaniach z łatwością będziesz mógł wskazać faworytów.

Pamiętaj, że możesz typować wykorzystując również 3 podpórki z podwójną szansą, czyli np.: „12”, „1X” albo „2X”.

Zatem nie zwlekaj, tylko daj sobie szanse na wygraną. Kliknij TUTAJ i zgarnij aż 45 tys. zł z puli Typera ComeOn!

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB