Typy Czechy: Dukla Praga – FK Pribram

Dzisiaj na stadionie Juliska Dukla Praga podejmuje FK Příbram. Jest to powtórka meczu sprzed tygodnia. Gospodarze prowadzili do przerwy 2:1, ale spotkanie przerwano z powodu problemów z oświetleniem. Czy tym razem obejdzie się be takich „niespodzianek” ?

Obie drużyny wygrały swoje ostatnie mecze w lidze. Příbram pokonała z Banikiem Ostrawa 3:1, a Dukla na wyjeździe w Hradcu Kralove 4:2. Dukla zaczyna dzisiaj serię trzech spotkań przed własną widownią i zechce poprawić swój domowy bilans 2-2-1 /6:3/. Przeciwnik ożył najwyraźniej z przyjściem nowego trenera – Tobiáša. Prowadził drużynę w czterech meczach i odniósł cztery zwycięstwa, zdobył osiem bramek, tracąc tylko jedną!

W razie wygranej, Dukla przesunie się aż o o 5 miejsc w tabeli – na pozycję czwarta, przed Banik Ostrawa. Jeżeli wygra przeciwnik, to on znajdzie się w górnej części Synot Ligi. Moim zdaniem obie drużyny strzelą bramkę.