Typy Liga Mistrzów: Atl. Madryt – Barcelona

Typy na mecz ćwierćfinałowy finału Ligi Mistrzów, w którym zespół Atletico Madryt podejmował będzie drużynę Barcelony.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami było 2:1 dla Barcelony. Na Camp Nou Atletico zagrało bardzo defensywnie, skupiając się głównie na obronie. Piłkarze Diego Simeone od pierwszego gwizdka sędziego Brycha grali bardzo agresywnie, silnym presingiem na piłkarzy Blaugrany. Efektem była stosunkowo szybko strzelona bramka przez Torresa. Niestety napastnik Rojiblancos 10 minut później wyleciał z boiska za drugą żółtą kartę, co mocno skomplikowało dalszy plan gości na to spotkanie. Atletico praktycznie do końca meczu broniło się w 10 i minimalną przegraną zawdzięczają Oblakowi, który bardzo dobrze bronił w tym spotkaniu.
Jeśli piłkarze z Madrytu myślą o półfinale Ligi Mistrzów, to dzisiaj muszą zagrać inaczej niż w miniony wtorek. Potencjał ofensywny Rojiblancos jest duży, a na Vicente Calderon już niejednokrotnie udowadniali, że potrafią wygrywać ważne mecze z najtrudniejszymi rywalami.
Od Bluagrany trudno oczekiwać, aby tylko broniła korzystnego wyniku z pierwszego spotkania. Ostatni mecz Barcelony w La Liga zakończył się zaskakującą porażką z Realem Sociedad. W tym meczu zawiedli trochę liderzy FCB. Inna sprawa, że 19 letni goalkiper RSSS Rulli miał prawdziwy „dzień konia”. W tym meczu odpoczywał Suarez i to może być bardzo ważny aspekt w kontekście wyniku dzisiejszej konfrontacji. Luis Enrique na pewno mocno uczulił swoich obrońców na to, co zawiodło w pierwszej połowie meczu w stolicy Katalonii. Dzisiaj obrona Barcelony zagra w swoim optymalnym zestawieniu, dlatego uważamy że pierwsza połowa zakończy się remisem. Życzymy mnóstwo pozytywnych piłkarskich emocji. Powodzenia!

Odbierz zakład bez ryzyka w Betclic do 500 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===
Liga Mistrzów, 13/04/ godz. 20:45, Atl. Madryt – Barcelona, typ: Wynik 1. połowy – remis, kurs: 2.00

Odbierz teraz swój zakład bez ryzyka do 100 zł! Kliknij TUTAJ i weź co należy do Ciebie. Idealna okazja na zarobek przy Lidze Mistrzów.