Typy MLB: Dubel na środę 6.06.

Bejsbolowego Dubla z MLB zagramy ponownie w St. Louis oraz w San Francisco. Uważamy, że w obu przypadkach mecze wygrają gospodarze.

Cardinals kompletnie zawali nam kupon, przegrywając mecz z Miami. Nic dwa razy się nie zdarza i dziś w nocy wygra lepszy zespół, czyli ten z St. Louis.

W drugim meczu Dubla stawiamy na wygraną San Francisco Giants z Arizoną. Tutaj liczymy na to, że miotacz Chris Stratton nie pozwoli drużynie D-Backs na wiele runów, a w ofensywie Giants są groźni i powinni to spotkanie spokojnie wygrać.

W takim dniu jak dziś, gdy oferta piłkarska jest słaba, warto zagrać takiego Dubla na podwojenie.

Powodzenia!

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze