Typy na dziś: Czwartek 12.01.

Anglia, godz. 21:00, Reading – QPR, typ: 1, kurs: 1.80
Reading jest w trzecie tabeli i liczy na miejsce premiowane awansem do Premier League. Goście zawodzą, przez co są w drugiej połowie tabeli i grają bardzo nierówno. Na wyjeździe z tak dobrze dysponowanym rywalem nie dajemy im większych szans.

Izrael, godz. 19:00, Shmona – H. Tel Aviv, typ: 1, kurs: 1.44
Goście od czterech meczów nie wygrali, na początku sezonu dostali kilka punktów ujemnych i zajmują w tabeli ostatnie miejsce. Shmona jest czwarta, jest niepokonana od pięciu pojedynków i walczy o awans na ligowe podium. Warto na nich postawić.

Portugalia, godz. 21:30, Academica – Olhanense, typ: 1, kurs; 1.57
Kolejny mecz, w którym mamy wyraźnego faworyta. Gospodarze grają u siebie, dobrze punktują, z kolei goście są dopiero na ostatnim miejscu. Tracą dużo bramek i mają sporo problemów z punktowaniem. Pewna jedynka.

Piłka ręczna, godz. 20:45, Polska – Norwegia, typ: 2, kurs: 1.25
Polacy z Norwegami zawsze mieli spore problemy. Nawet jak byliśmy w najlepszej dyspozycji to podopieczni Bogdana Wenty, czy też Michaela Bieglera zawsze ulegali niewygodnemu przeciwnikowi. Dzisiaj zagramy bez wielu podstawowych niegdyś zawodników, stąd typ na ekipę ze Skandynawii.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB