Typy na dziś: Dubel na czwartek 09.02.

Pozycja 1: Grecja, godz. 17:30, Skoda – PAOK, typ: under 2.5, kurs: 1.45
PAOK wygrał aż 12 z ostatnich 13 spotkań i jest w świetnej formie. PAOK rzadko traci bramki, najczęściej swoje mecze wygrywa do zera. Dzisiaj w meczu wyjazdowym stawiamy na ich dwubramkowe zwycięstwo, bez straty gola.

Pozycja 2: Arabia, godz. 18:15, Al Qadisiya – Al Ahli, typ: 2, kurs: 1.44
Ostatnie dziewięć bezpośrednich meczów tych drużyn kończyło się zwycięstwem gości, którzy są wiceliderem tabeli. Gospodarze są w dolnych rejonach i nie mają dziś większych szans na podjęcie równorzędnej walki z przeciwnikiem.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB