Typy na dziś: Dubel na czwartek 12.07.

Dubla na czwartek 12. lipca zagramy w amerykańskiej lidze bejsbola MLB oraz eliminacjach do Ligi Europy. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.41.

Stawiamy, że CSKA Sofia pokona FC Riga i zrobi pierwszy krok do awansu do kolejnej rundy. Gospodarze dobrze wyglądali w przedsezonowych sparingach, rozgrywając pięć meczów, z których nie przegrali żadnego. Z drugiej strony Ryga w lidze łotewskiej gra na wyjazdach gorzej niż przed własną widownią. Na siedem meczów w delegacjach trzy przegrali i cztery wygrali, ale zwycięstwa przyszły z rywalami z końca tabeli. Uważamy, że CSKA wykorzysta atut własnego boiska i odniesie zwycięstwo.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że w meczu Milwaukee z Pittsburghiem widzowie zobaczą przynajmniej osiem runów. Obie ekipy bardzo dobrze prezentują się w ofensywie. Dodajmy do tego, że mecz w obu zespołach zaczną niezbyt efektywni miotacze, to mamy prawo spodziewać się wielu uderzeń i tym samym sporo runów.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.41, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

 

Komentarze

Komentarze