Typy na dziś: Dubel na czwartek 12.10.

Oczywiście znów nie ma za wiele do grania z piłkarskiej oferty bukmacherów, ale jednak coś wybraliśmy do czwartkowego Dubla. Łączny kurs tego kuponu na dziś 2.16.

Kuopio – Rovaniemi, typ: 1, kurs: 1.35
Rovaniemi już nie ma o co grać – spaść nie spadnie, w pucharach nie zagra, więc spokojnie może dograć sezon do końca. Cztery kolejki przed finiszem rozgrywek Kuopio musi bronić drugiego miejsca przed Ilves oraz Lahti, czyli ma motywację, która przecież w sporcie jest najważniejsza. W związku z tym stawiamy na gospodarzy, którzy muszą wykorzystać fakt, że grają ze średniakiem.

Osasuna – Albacete, typ: 1, kurs: 1.60.
Zdecydowanie w tym meczu stawiamy na gospodarzy, którzy plasują się w czołówce tabeli La Liga 2. Goście większość meczów na wyjeździe przegrali, a Osasuna u siebie nie przegrywa. Stawiamy na ekipę z Pampeluny.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze