Typy na dziś: Dubel na czwartek 14.09.

Dubla na czwartek 14. dzień września zagramy w Lidze Europy, która dziś rozegra pierwszą kolejkę zmagań grupowych. Wybraliśmy dwa spotkania, których łączny kurs wyniósł 2.15.

Odebrałeś już w LVBET swoje 20 zł, który dają za darmo bez konieczności wpłaty depozytu? Nie?! To musisz skorzystać z tej okazji. Jak to działa? Klikasz w TUTAJ i następnie u góry strony, która się otworzy klikasz „rejestracja”. Kiedy już się zarejestrujesz, otrzymasz 20 zł. Proste? No to do dzieła.

Promocja działa tylko z powyższego, czerwonego napisu TUTAJ. Jak zarejestrujesz się inaczej, nie narzekaj później, że nie otrzymałeś 20 zł.

A co w Dublu?

Atalanta – Everton, typ: powyżej 1.5 gola, kurs: 1.39.
Uważamy, że to fajny mecz na taki typ. Atalanta potrafi grać ofensywnie, a udowadnia to w Serie A. Po dwóch porażkach na początek sezonu, ekipa z Bergamo wreszcie wygrała i chyba złapała swój rytm z poprzedniego sezonu. Jeśli tak, to o typ powinniśmy być spokojni, bo Everton na pewno coś wpuści. W Premier League goście w czterech kolejkach stracili 6 bramek i zdobyli tylko dwie, ale grali ostatnio z potentatami – Chelsea i Tottenhamem.

Rijeka – AEK Ateny, typ: powyżej 1.5 gola, kurs: 1.55.
Ten pojedynek może nie zapowiada się na szlagier, ale uważamy, że padną w nim przynajmniej dwie bramki. Rijeka u siebie jest bardzo groźna i skuteczna. W sześciu kolejkach gospodarze zdobyli 17 bramek! Stawiamy, że dziś potwierdzą tę regułę, a może i AEK dołoży jakieś trafienie.

Komentarze

Komentarze