Typy na dziś: Dubel na czwartek 16.03.

Pozycja 1: Siatkówka, godz. 17:00, Arkas – Dynamo, typ: 2 – 1.5, kurs: 1.50
Pewniak. Arkas gra słabiutko i przy drużynie Dynama nie ma żadnych szans. Po stronie gości jest zdecydowanie więcej jakości, doświadczonych zawodników, jak i bardzo dobry trener. Czeka nas jednostronne spotkanie.

Pozycja 2: LE, godz. 21:05, Ajax – Kopenhaga, typ: X2, kurs: 2.00
Nie rozumiemy tak wysokiego kursu na gości. Ajax nie gra nic specjalnego i nie zachwyca. Problemy zresztą miał już w poprzedniej rundzie z Legią. Kopenhaga u siebie wygrala 2:1 i jest w stanie utrzymać u siebie zaliczkę z Danii.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB