Typy na dziś: Dubel na czwartek 2.11.

Do dubla na czwartek wybraliśmy dwa mecze z Ligi Europy. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.45, więc całkiem sympatycznie.

Stawiamy na Lyon w starciu z Evertonem. Postawa Anglików w tym sezonie jest żenująca na wszystkich frontach. W Premier League zajmują trzecie miejsce od końca, a w Lidze Europy ostatnie. Nie widzimy ich w starciu ze świetnie dysponowanym Lyonem. Dwa tygodnie Lyon wygrał w Liverpoolu 2:1 więc u siebie pożre rywala.

W drugim meczu stawiamy na powyżej 2.5 gola. Young Boys z Dynamem Kijów – to dwie bardzo ofensywne drużyny. W pierwszym meczu padł remis 2:2 i dziś również spodziewamy się wielu bramek. Dynamo może dziś sobie zapewnić awans, więc na pewno zawalczy o komplet punktów. Ekipa ze Szwajcarii w lidze kończy mecze ze średnią 3.3 gola, czyli mają kim postraszyć w ataku. Liczymy, że padną tu dziś więcej niż dwie bramki.

Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

 

Komentarze

Komentarze