Typy na dziś: Dubel na czwartek 28.09.

Do czwartkowego Dubla wybraliśmy dwa wydarzenia. Jedno z NFL, czyli najlepszej ligi footballu amerykańskiego, drugie z Ligi Europy. Łączny kurs dubla na dziś, to 2.05.

Green Bay Packers – Chicago Bears, typ: 1 (-3.5), kurs: 1.53
Aaron Rodgers zatroszczy się o nasz typ. Ten niesamowity quarterback poprowadzi dziś w nocy ekipę z Green Bay do zwycięstwa nad słabymi Chicago Bears. Ekipa z wietrznego miasta ostatnio sprawiła niespodziankę, pokonując Denver Broncos. Cuda dwa razy z rzędu się nie zdarzają i stawiamy, że na Lambeau Field lepsi o minimum 4 punkty będą gospodarze.

Lazio – Waregem, typ: 1 (-1), kurs: 1.34
Tu zagramy handicap -1 na Lazio. Jesteśmy przekonani, że ekipa z Rzymu wygra, ale my oczekujemy, aby wygrała minimum dwoma bramkami. Rywal niezbyt wymagający, bo w pierwszej kolejce u siebie przegrał Niceą, aż 1:5. Jesteśmy przekonani, że Waregem dziś polegnie w Rzymie.

Handicapy azjatyckie są u bukmachera LVBET, który daje 20 zł za darmo bez konieczności wpłaty depozytu? Musisz skorzystać z tej okazji. Jak to działa? Klikasz w TUTAJ i następnie u góry strony, która się otworzy klikasz „rejestracja”. Kiedy już się zarejestrujesz, otrzymasz 20 zł. Proste? No to do dzieła. Promocja działa tylko z powyższego, czerwonego napisu TUTAJ. Jak zarejestrujesz się inaczej, nie narzekaj później, że nie otrzymałeś 20 zł.

Komentarze

Komentarze