Typy na dziś: Dubel na czwartek 5.07.

Dubla na czwartek 5. lipca zagramy w Kazachstanie oraz amerykańskiej lidze bejsbola MLB. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.34.

Stawiamy, że w meczu na szczycie w ekstraklasie Kazachstanu padną mniej niż cztery bramki. W czterech z ostatnich pięciu potyczek nie była pokrywana nawet linia 2.5. Mecze pomiędzy Tobolem a Astaną zawsze są zacięte i wyrównane, dlatego nie spodziewamy się gradu bramek w tym pojedynku.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że na zwycięskie tory wrócą wreszcie Washington Nationals. Po pięciu porażkach z rzędu, czas się przełamać, a rywal do pokonania jest wręcz idealny. Miotaczem w stołecznej ekipie będzie dziś Jeremy Hellickson, który ma świetne wyniki przeciwko Miami. Jeśli Nats dalej myślą o Playoffs to powinni się zmobilizować i wygrać z Marlins.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.34, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

 

Komentarze

Komentarze