Typy na dziś: Dubel na czwartek 5.10.

Do czwartkowego Dubla wybraliśmy dwa mecze z eliminacji do mistrzostw świata. Łączny kurs obu typów daje nam wartość 2.51, czyli całkiem przyzwoitą. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Anglia – Słowenia, typ: powyżej 2 gole, kurs: 1.42.
Anglicy mogą dziś zapewnić sobie bilety na rosyjski mundial. Sądzimy, ze federacja szykuje już fetę z okazji awansu. Aby przypieczętować sobie paszporty do Rosji, Anglicy powinni dziś wygrać (choć wystarczy im remis). Uważamy, że w tym meczu padną więcej niż dwa gole, ale gdyby padły tylko dwa, otrzymamy zwrot. Takie okazje tylko w LVBET, który poza bogatymi rynkami, dla 20 zł bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że klikniesz TUTAJ, zarejestrujesz się i otrzymasz 20 zł. Uwaga! Ta promocja działa tylko po kliknięciu w czerwony link. Jak zarejestrujesz się inaczej, nie dostaniesz 20 zł.

Czarnogóra – Dania, typ: BTS, kurs: 1.77.
Bardzo ważne spotkanie dla układu „polskiej” grupy eliminacyjnej. Nam pasowałby tutaj remis, ale to oczywiście myślenie życzeniowe. Uważamy, że będzie to bardzo zacięte spotkanie, które nie skończy się bezbramkowym remisem. Czarnogórcy u siebie w każdym z czterech meczów strzelali przynajmniej jedną bramkę. Trzy z tych spotkań wygrali, a punkty oddali tylko Polsce. Duńczycy w czterech meczach wyjazdowych, w trzech strzelali przynajmniej jednego gola. Dziś stawiamy na BTS, bo w spotkaniu o taką stawkę muszą padać bramki.

Komentarze

Komentarze