Typy na dziś: Dubel na czwartek 7.12.

Czwartkowego Dubla złożyliśmy z meczu Ligi Europy oraz młodzieżowego Pucharu Anglii. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.24. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy na powyżej 2.5 gola w meczu naszych ulubionych rozgrywek. Podajemy dla uzupełnienia formalności średnie bramek, jakie padają w spotkaniach Swansea U23 oraz Colchester United U23.  Gospodarze rozegrali w tych rozgrywkach jeden mecz i przegrali 3:6. Goście rozegrali dwa spotkania i mają średnią 3.5 gola na mecz. Powyżej 2.5 to bardzo prawdopodobny scenariusz w tym pojedynku.

Dubla uzupełnimy wyjazdową wygraną Lokomitiwu Moskwa na Słowacji. Rosjanie potrzebują wygranej, aby zapewnić sobie awans do fazy grupowej i nie sądzimy, aby gospodarze byli w stanie zatrzymać Lokomotiw, skoro w pięciu meczach tegorocznej Ligi Europy zdobyli zaledwie dwa punkty. Pierwszy mecz wygrał zespół z Moskwy 3:0.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.24, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

(Nie widzisz kuponu? Wyłącz adblocka.)

Komentarze

Komentarze