Typy na dziś: Dubel na czwartek 9.11.

Do czwartkowego Dubla wybraliśmy dwa mecze o stawkę. Chorwaci powalczą z Grekami w pierwszym meczu barażowym o awans na rosyjski mundial. Natomiast młodzi Belgowie zagrają z Cyprem w eliminacjach do Euro U21.

Bukmacherzy nie spodziewają się wielu bramek w starciu Chorwacji z Grekami. Patrząc na ostatnie spotkania, to rzeczywiście gospodarze nie grzeszyli skutecznością. W grupie eliminacyjnej, ani razu Chorwacji nie zaliczyli spotkania z overem 2.5. Dziś już nie ma miejsca na pomyłkę – dziś trzeba postawić wszystko co najlepsze na szali i wypracować sobie dobra zaliczkę przed niedzielnym rewanżem w Pireusie.

My do Dubla postawimy na powyżej 1.5 gola w meczu. Wynik, który chodzi nam pogłowie to 2:0 i bardzo by on nas ucieszył. W każdym razie spodziewamy się dwóch bramek w dzisiejszym spotkaniu.

Drugie spotkanie do Dubla weźmiemy z eliminacji do młodzieżowego Euro. Liczymy, że u siebie młodzi Belgowie wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności i w starciu z Cyprem, nabiją over 2.5 goli. A może coś strzelą również goście, którzy na wyjeździe w Szwecji przegrali 1:4.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.12, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

(Nie widzisz kuponu? Wyłącz adblocka.)

Komentarze

Komentarze