Typy na dziś: Dubel na niedzielę 05.03.

Pozycja 1: Włochy, godz. 15:00, Udinese – Juventus, typ: 2, kurs: 1.45
Juventus jest liderem tabeli i rzadko gubi punkty. Ciężko jest nam sobie wyobrazić, aby piłkarze Starej Damy mogli je stracić w meczu z Udinese, które w tym sezonie rozczarowuje i jest nisko w rozgrywkach.

Pozycja 2: Włochy, godz. 15:00, Torino – Palermo, typ: 1, kurs: 1.45
Palermo w dotychczasowych 26 meczach zdobyło tylko 15 punktów i jest w strefie spadkowej. Gospodarze z kolei są w środku tabeli, mają w swoim składzie skutecznego Belottiego i powinni spokojnie ten mecz wygrać.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB