Typy na dziś: Dubel na niedzielę 08.01.

Pozycja 1: Cypr, godz. 17:00, Karmiotissa – Omonia, typ: 2, kurs: 1.45
Omonia od czterech meczów nie przegrała i jest w bardzo dobrej dyspozycji. Gospodarze to tegoroczny beniaminek, który ma spore problemy z regularnym punktowaniem. Więcej atutów stoi po stronie gości, na których polecamy postawić.

Pozycja 2: Portugalia, godz. 12:15, Portimonense – Santa Clara, typ: 1, kurs: 1.57
Mecz na szczycie drugiej ligi portugalskiej. Gospodarze są absolutnym hegemonem tychże rozgrywek i pewnie zmierzają po awans do krajowej elity. Są w świetnej formie i w tym sezonie przegrali tylko raz. Stawiamy tutaj na ich pewne zywcięstwo.

Pozycja 1 + Pozycja 2 = AKO @2.27

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB