Typy na dziś: Dubel na niedzielę 1.10.

Dubla na niedzielę, pierwszy dzień października, zagramy w Rumunii i Białorusi. Wybraliśmy dwa spotkania, które dały nam łączny kurs 2.34. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Sepsi – FCSB, typ: 2, kurs: 1.42
Faworytem tego meczu jest Steaua i w jej kierunki idziemy. Ekipa z Bukaresztu musi gonić czołówkę, więc spotkania ze słabymi drużynami musi wygrywać, nawet na wyjeździe. Sepsi to naprawdę słaby zespół, który z pięciu meczów u siebie przegrał trzy. Dziś polegnie po raz czwarty.

Slutsk – Soligorsk, typ: 2, kurs: 1.65
Drużynę Soligorska obserwujemy od dawna. Jest bardzo solidna na wyjazdach. Dobrze gra w obronie i jest bardzo skuteczna. Może nie stwarza sobie wielu okazji w meczach, ale te, które ma, zamienia na bramki. Na jedenaście meczów wyjazdowych Soligorsk wygrał aż siedem. Dziś wygra kolejny raz, bo rywal to typowy średniak.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze