Typy na dziś: Dubel na niedzielę 10.09.

Niedzielnego Dubla zagramy w Hiszpanii oraz na Ukrainie. Wybraliśmy dwa spotkania, aby podtrzymać zwycięską pasę w Dublu, którego kurs na dziś wynosi 2.52. Powodzenia!

Athletic Bilbao – Girona, typ: 1, kurs: 1.68
Obie drużyny mają taki sam bilans (jeden remis i jedno zwycięstwo) jednak beniaminek oba mecze rozegrał przed własną widownią. Teraz czeka ich pierwsza delegacja i mecz na bardzo trudnym terenie. Ekipa z Bilbao u siebie jest bardzo groźna i liczymy, że dziś wygra. Z beniaminkiem Athletic nie powinien tracić punktów i dziś powinien zdobyć komplet punktów.

Dynamo Kijów – Oleksandriya, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 1.50.
Dynamo jest faworytem, ale liczymy, że dziś podreperuje bilans bramkowy. Rywal niezbyt wymagający, dlatego stawiamy, że Kijów wygra nawet, jeśli damy przeciwnikowi handicap 0:1. Typ bardzo prawdopodobny, dlatego dodajemy go do dubla.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze