Typy na dziś: Dubel na niedzielę 11.03.

Dubla na niedzielę zagramy w angielskiej  Premier League oraz serbskiej  Super Lidze. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.44. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy na powyżej 2.5 gola w meczu Crvenej Zvezdy z Napredakiem. Gospodarze w 13 meczach na własnym obiekcie aż 10 razy kończyli mecze pokrywając linię 2.5. Co więcej – Napredak na wyjazdach również często przekracza liczbę bramek większą od dwóch. Dziś trzy gole w tym meczu to minimum.

Dubla uzupełniamy wygraną Arsenalu z Watfordem przynajmniej dwoma bramkami. Można postawić krzyżyk na Kanonierach, a my już wiele razy na nich zawiedliśmy się, ale … nadal będziemy ryzykowali. Uważamy, że Arsenal wygra dziś i pokryje 2-drogowy handicap -1.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.44, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze