Typy na dziś: Dubel na niedzielę 13.08.

Omijamy dziś z daleka Superpuchary i 1. kolejki lig, w tym Premier League. Po tym co wczoraj widzieliśmy, szukamy szczęścia w ligach, które już mają na swoim koncie kilka kolejek.

Dziś do Dubla wybraliśmy mecze z Austrii i Rosji.

Admira – Rapid Wiedeń, typ: powyżej 2.5, kurs: 1.71
Oba zespoły bardzo overowe. Co ciekawe zarówno Rapid jak i Admira we wszystkich trzech meczach nowego sezonu pokrywały powyżej 2.5 gola. Liczymy, że dziś będzie podobnie i kibice obejrzą sporo bramek. Nam wystarczą tylko trzy i będziemy szczęśliwi.

Lokomotiw Moskwa – Tosno, typ: 1, kurs: 1.35
Od początku sezonu w Rosji Lokomotiw jest w świetniej formie. Cztery pierwsze mecze wygrane i tylko ostatnio zremisowali w Kazaniu. Dziś muszą wygrać u siebie, aby trzymać kontakt z czołówką. Naszym zdaniem pewna „jedynka”.

Kurs łączny Dubla na dziś to 2.31. i zagramy go w Fortunie. Załóż konto u najlepszego polskiego buka, klikając TUTAJ, a będziesz grał na wysokich kursach.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB