Typy na dziś: Dubel na niedzielę 18.06.

Zapraszamy do niedzielnego Dubla, do którego wzięliśmy jeden mecz z Ligi Światowej siatkarzy oraz jedno wydarzenie piłkarskie. Powodzenia!

Belgia – Francja, typ: 2, kurs: 1.77.
Stawiamy na Francuzów, którzy w tym sezonie Ligi Światowej przegrali tylko jedno spotkanie z Włochami. Wczoraj trójkolorowi bez problemów rozstrzelali Kanadę, wracając na zwycięskie tory. Dziś utrą nosa Belgom, którzy owszem są mocni, ale nie na tyle, żeby pokonać Francuzów.

Niemcy U21 – Czechy U21, typ, poniże 3.5 goli, kurs: 1.34.
Oba zespoły są mocno underowe, dlatego uważamy, że w tym meczu nie padnie wiele bramek. Faworytem są oczywiście Niemcy, ale Czesi pokazali w eliminacjach, że nie tracą wielu goli. Liczymy na to, że nie padną w tym spotkaniu więcej niż trzy bramki.

Kurs łączny dubla na niedzielę: 2.37.

Kursy bierzemy z Unibetu. Nie masz konta w Unibecie? Kliknij TUTAJ, aby je założyć. To najlepszy bukmacher na rynku!

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB