Typy na dziś: Dubel na niedzielę 27.05.

Typy do Dubla na niedzielę 27. dzień maja wybraliśmy z barażu o prawo gry we francuskiej Ligue 1 oraz szwedzkiej Allsvenskan. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że w meczu z Toulouse z Ajaccio padną mniej niż cztery bramki. W pierwszym meczu Tuluza wygrała 3:0 i musiałby zdarzyć się cud, aby wypuściła okazję z ręki. Naszym zdaniem dziś nie padnie tu wiele bramek, bo gospodarze zadbają o dobrą obronę.

W drugim meczu Dubla stawiamy na powyżej 2.5 gola w starciu Kamlar z Hammarby. Goście są naszą ulubioną drużyną w Szwecji i rzadko nas zawodzą. Ostatnio co prawda przegrali z AIK-iem, ale dziś powinni wrócić na właściwe, czyli zwycięskie tory. Według nas trzy gole w tym pojedynku to minimum.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.46, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze