Typy na dziś: Dubel na niedzielę 3.06.

Typy do Dubla na niedzielę 3. dzień czerwca wybraliśmy z polskiej 1. ligi oraz z barażu o prawo gry we włoskiej Serie A. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.80.

Stawiamy, że Wigry Suwałki wygrają spotkanie ostatniej kolejki 1. ligi ze zdegradowanym już do 2. ligi Ruchem Chorzów. Niebiescy mogą wystawić na ten mecz rezerwowy skład, bo w klubie i tak dojdzie do wielkiej rewolucji. Uważamy, że warto dziś postwić na Wigry.

Dodajemy do tego typ na poniżej 2.5 gola w starciu Cittadelli z Bari. Wszystkie spotkania między tymi drużynami na tym boisku kończyły się z liczbą bramek poniżej 2.5. Liczymy na kontynuację tej serii.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.80, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze