Typy na dziś: Dubel na niedzielę 3.12.

Niedzielnego Dubla zagramy w USA oraz w Rumunii. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.38 i zaznaczamy, że w grudniu wszystkie Duble pięknie weszły! Powodzenia!

Zagramy na wygraną Oakland Raiders z New York Giants i pokrycie niewielkiego handicapu -3.5. Giants wywiesili białą flagę, spisując sezon na straty i teraz będą tankowali, aby w drafcie wybierać jak najwyżej. W tym tygodniu ogłoszono, że podstawowy quarterback Eli Manning zasiądzie na ławce po 210 meczach z rzędu! Dziś na pozycji rozgrywającego zagra niejaki Geno Smith, czyli jeden z najgorszych graczy na tej pozycji. Raiders zmiotą dziś z powierzchni ziemi nowojorczyków.

Drugim typem w niedzielnym Dublu jest wygrana Steauy Bukareszt z Juventusem i pokrycie handicapu -1.5. Juventus to najgorsza drużyna rumuńskiej ekstraklasy i mimo iż derby rządzą się podobno własnymi prawami, nie dajemy im dziś żadnych szans. Gospodarze wygrają i to wysoko!

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.38, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

(Nie widzisz kuponu? Wyłącz adblocka.)

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB