Typy na dziś: Dubel na niedzielę 8.10.

Do niedzielnego Dubla dodaliśmy dwa mecze z różnych dyscyplin. Jedno spotkanie wybraliśmy z eliminacji do rosyjskiego mundialu, a drugie spotkanie wzięliśmy z NFL. Łączny kurs Dubla na niedzielę to 2.38.

Polska – Czarnogóra, typ: 1, kurs: 1.31
Czy ktoś sobie wyobraża inny scenariusz niż wygrana Polaków? Chyba nie! Wierzymy w naszych Orłów i mocno im kibicujemy, żebyśmy wszyscy cieszyli się dziś z awansu na mistrzostwa świata. Gramy na naszych!

Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Miami Dolphins – Tennessee Titans, typ: 1 (+2.5), kurs: 1.82.
To już pewne – quarterback Titans Marcus Mariota nie zagra w dzisiejszym meczu, a to ogromna strata dla ekipy z Tennessee.

Miami zagra dziś pierwszy mecz u siebie w tym sezonie. W pierwszej kolejce odwołano ich „domowy” mecz z uwagi na huragan. Później grali na wyjeździe i w Londynie. Dziś mają home opener i muszą skorzystać z okazji, że Titans wystąpią bez podstawowego QB. Gramy na Delfiny z handicapem + 2.5.

Komentarze

Komentarze