Typy na dziś: Dubel na piątek 1.12.

Listopad w kategorii Dubla zamknęliśmy ładnym zyskiem, więc z tym większa ochotą przystępujemy do podwajania się w grudniu. Na dziś do Dubla wzięliśmy mecz z zaplecza holenderskiej ekstraklasy oraz z The Championship.

Stawiamy, że w spotkaniu Cambuur – Telstar padną więcej niż dwa gole. Goście często są świadkami pokrycia tego overu, bo na 15 spotkań z ich udziałem aż 13 razy over 2.5 był pokryty. Średnia bramek w spotkaniach, w których występują to aż 4.3 gola na mecz. Liczymy, że dziś ta świetna passa zostanie podtrzymana.

Drugi typ w Dublu jest nieco ryzykowny, ale widzimy w nim wartość. Cardiff u siebie na 10 spotkań wygrało aż 8 i dziwi nas trochę tak wysoki kurs na gospodarzy. Nie mają jakichś znaczących kontuzji, nic złego w ekipie się nie dzieje, a ich ostatnie wyniki mogą napawać optymizmem. Norwich notuje serię dwóch porażek z rzędu na wyjeździe i naszym zdaniem przegra dziś po raz trzeci.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 3.03, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

(Nie widzisz kuponu? Wyłącz adblocka.)

Komentarze

Komentarze