Typy na dziś: Dubel na piątek 10.11.

Do piątkowego Dubla wybraliśmy dwa spotkania z eliminacji do młodzieżowych mistrzostwo Europy. Łączny kurs kuponu na dziś wynosi 2.95, czyli trochę ryzykujemy. Ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana…

Ryzykujemy głównie z meczem Anglii na Ukrainie. Młodzi Anglicy wygrali trzy mecze z rzędu w tych eliminacjach i są na drodze do wygrania grupy. Bardzo im się przyda w tej strategii wygrana na Ukrainie. Stawiamy, że Anglicy wygrają czwarty mecz z rzędu! Owszem jest to ryzykowany typ, ale naszym zdaniem warto postawić na gości.

W drugim meczu stawiamy, że Szkocja pokona Łotwę i pokryje handicap -1.5, czyli wygra minimum dwoma bramkami. Łotysze dwa razy grali na wyjeździe w tych eliminacjach i dwa razy przegrali wysoko. Liczymy, że dziś ta seria zostanie podtrzymana.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.95 , który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

(Nie widzisz kuponu? Wyłącz adblocka.)

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB