Typy na dziś: Dubel na piątek 11.08.

Typy do Dubla na piątek wybraliśmy z dwóch przeciwnych kierunków Europy. Zagramy dziś w Chorwacji i Islandii. Połączenie upału z chłodem powinno dać nam zwycięstwo. Powodzenia bukmacherskie „freaki”.

Hajduk Split – Belupo, typ: 1, kurs: 1.45
To będzie pierwszy mecz Hajduka u siebie – a to już 5. kolejka. Niby Belupo jest wyżej w tabeli, ale grali z naprawdę słabymi ekipami. W Splicie każdemu gra się ciężko, dlatego stawiamy na gospodarzy, którzy prezentują dobrą formę. Na inaugurację sezonu w domu wypada wygrać, dlatego stawiamy na Hajduka.

Grotta – Haukar, typ: 2, kurs: 1.60.
Stawiamy śmiało na gości, mimo iż na wyjazdach spisują się przeciętnie. Jednak gdy rywalem jest Grotta, która jest najgorszą ekipą w całej lidze, jeśli weźmiemy pod uwagę mecze na własnym stadionie, to nie mamy wątpliwości. Gospodarze na siedem meczów u siebie przegrali aż sześć razy. Naszym zdaniem przegrają siódmy raz i nikogo to nie zdziwi.

Kurs łączny Dubla na dziś to 2.32. i zagramy go w Fortunie. Załóż konto u najlepszego polskiego buka, klikając TUTAJ, a będziesz grał na wysokich kursach.

Komentarze

Komentarze