Typy na dziś: Dubel na piątek 17.03.

Pozycja 1: Austria, godz. 20:30, Kapfenberg – LASK Linz, typ: 2, kurs: 1.50
Goście są liderem tabeli i pewnie zmierzają po awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Gospodarze są niżej i w ostatnich meczach nie zachwycali, pokazując bardzo nierówną dyspozycje. Stawiamy na rozpędzonych piłkarzy z Linz.

Pozycja 2: Czechy, godz. 20:15, Sparta – Zlin, typ: 1, kurs: 1.45
Zlin nie wygrał od pięciu spotkań. Sparta również grała bardzo w kratkę, ale mimo tego jest w ligowej czołówce i u siebie musi punktować w takich spotkaniach. Zlin teraz gra za słabo, by móc coś ugrać w stolicy Czech.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB