Typy na dziś: Dubel na piątek 2.03.

Piątkowego Dubla zagramy w portugalskiej Primeira Liga oraz holenderskiej Eerste Divisie. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.59. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

W szlagierowym pojedynku w Portugalii, stawiamy, że Porto wygra ze Sportingiem Lizbona. Na 10 ostatnich spotkań na Estadio do Dragao między tymi ekipami, gospodarze 8 razy wygrali i tylko dwa razy musieli uznać wyższość rywala.

Na 12 meczów ligowych w tym sezonie Porto wygrało na własnym stadionie aż 11 razy. Ostatnio obie drużyny spotkały się w krajowym pucharze i Porto wygrało 1:0. Dziś nam w zupełności wystarczy taki rezultat.

W drugim meczu Dubla zagramy na powyżej 2.5 gola w meczu FC Oss z Cambuurem. Uwaga! W ostatnich 9 meczach między tymi drużynami linia 2.5 była pokrywana zawsze. Dziś liczymy na mały jubileusz i dziesiąty mecz z overem 2.5 bramek.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.59, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze