Typy na dziś: Dubel na piątek 25.05.

Typy do Dubla na piątek 25. dzień maja wybraliśmy austriackiej Erste Ligi oraz irlandzkiej Premier Division. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś równie 2.00. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że w meczu Innsbrucka z FAC Wiedeń padną przynajmniej trzy bramki. W ostatnich czterech spotkaniach na tym stadionie over 2.5 był pokrywany za każdym razem. Liczymy na kontynuację tej serii.

W drugim meczu Dubla stawiamy na przynajmniej dwubramkowe zwycięstwo Dundalka z Bray. Pierwsza drużyna tabeli spotyka się z ostatnią i tu nie może być niespodzianki. Odważniejszym polecamy zagranie wyższego handicapu, bo wynik jaki chodzi nam tu po głownie to przynajmniej 3:0. My jednak spokojnie zagramy 3-drogowy handicap 0:1. Więcej o handicapach przeczytasz TUTAJ.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.00, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze