Typy na dziś: Dubel na piątek 3.11.

Do piątkowego Dubla dodaliśmy dwa spotkania z holenderskiej Eerste Divisie. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi aż 2.78. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy dziś na powyżej 2.5 gola w meczu Almere z rezerwami Alkmaar. W meczach gospodarzy pada średnio 3.3 gola na mecz, natomiast goście notują jeszcze wyższą średnią, bo aż 3.4! Nie zagrać w tym pojedynku overu bramkowego to przepuszczenie doskonałej okazji na zarobek. Dlatego bez wahania dodaliśmy ten typ do Dubla na piątek.

W drugim meczu zagramy trochę ryzykowniej. Nijmegen jest wiceliderem i na sześć meczów u siebie wygrał aż 5 (jeden remis). Dziwi nas tak duży kurs na gospodarzy, ale zaryzykujemy i dodamy ten typ do Dubla. U niektórych bukmacherów kurs już spadł do 1.80 (i jeszcze będzie spadał), więc chyba ktoś się zreflektował… Warto skorzystać.

A propos korzyści… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze