Typy na dziś: Dubel na piątek 8.09.

Dubla na piątek, ósmy dzień września zagramy w Austrii i Portugalii. Łączny kurs obu typów wyniósł 2.04. Zapraszamy i życzymy powodzenia! Wreszcie jest co grać, wreszcie jest z czego wybierać.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

 A co w Dubelku?

FAC – Innsbruck, typ: 2, kurs: 1.45

Gospodarze to idealna ekipa na podreperowanie bilansu bramkowego. Liczymy na to, że Innsbruck skorzysta z okazji i wbije rywalowi kilka bramek. Choć nam tak naprawdę wystarczy jedna, przy zerowych stratach. Stawiamy na wygraną gości.

Benfica  – Portimonense (handicap 0:1) , typ:  1, kurs: 1.41

Benfica u siebie nie ma litości dla słabeuszy. Sądzimy, że i wyższe handi (-2.5) wejdzie w tym meczu. My potrzebujemy wyniku 2:0, aby nasz typ na to spotkanie wszedł. Liczymy na domową regularność ekipy z Lizbony.

Komentarze

Komentarze

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?