Typy na dziś: Dubel na piątek 9.03.

Dubla na piątek zagramy w rumuńskiej ekstraklasie (w grupie spadkowej) oraz w holenderskiej Eerste Divisie. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.09. Zapraszamy i życzymy powodzenia. 

Stawiamy, że Botosani pokona najgorszą drużynę ligi, która w sezonie zasadniczym nie wygrała żadnego meczu na wyjeździe i w zaledwie czterech potrafiła zremisować. Obie ekipy grają w grupie spadkowej, ale to gospodarze są lepszą drużyną i naszym zdaniem udowodnią to dziś na boisku.

Dubla uzupełniamy typem na powyżej 2.5 goli w starciu Telstaru z Helmondem. Oba zespoły są overowe, historia pojedynków między tymi drużynami jest po naszej stronie więc liczymy dziś na grad bramek, choć nam wystarczą zaledwie trafienia.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.09, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze