Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 12.03.

Dubla na poniedziałek zagramy w irlandzkiej  Premier Division oraz holenderskiej Eerste Divisie. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.21. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że Cork City pokona Shamrock Rovers. Gospodarze są liderem tabeli, ale ostatnio zaliczyli wpadkę przegrywając na wyjeździe. Dzisiaj wracają na własny stadion, na którym nie zwykli tracić punktów.

Dubla uzupełniamy typem na powyżej 2.5 bramek w meczu rezerw Ajaksu z FC Eindhoven. Obie drużyny mają identyczny wskaźnik meczów z pokrytą linią 2.5 goli. Na 28 spotkań aż 22 razy te ekipy kończyły swoje mecze z przynajmniej trzema trafieniami. Dziś nie może być inaczej.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.21, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze