Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 13.11.

Nie chcemy grać meczów towarzyskich, które przeważnie są wielką niewiadomą i ryzyko niepowodzenia kupony jest bardzo dużo. Dlatego do poniedziałkowego Dubla wybraliśmy mecze z Anglii, a konkretniej z Professional Development League.

W obu meczach stawiamy na powyżej 2.5 gola. Zespoły występujące w tej lidze są bardzo overowe. Zerknijmy na średnią bramek w meczach drużyn, które dziś wybraliśmy.

Sheffield Utd U23 – 3.4 gola na mecz
Hull U23 – 3.9 gola na mecz
Crystal Palace U23 – 2.7 gola na mecz
Watford U23 – 3.2 gola na mecz.

Patrzące na te statystyki wydaje się bardzo prawdopodobne, że oba spotkania zakończą się wynikami, które pokryją typ powyżej 2.5 gola na mecz. Łączny kurs Dubla na dziś wynosi 2.07.

Powodzenia!

Uwaga! Oba rynki obecnie aktualnie tylko w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB