Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 16.04.

Poniedziałkowego Dubla skleiliśmy ze spotkania z holenderskiej Eerste Divisie oraz pojedynku z duńskiej Superligi. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.07. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że NEC Nijmegen nie przegra dziś wyjazdowego spotkania z rezerwami Ajaksu. Obie drużyny znajdują się w czołówce tabeli, ale tylko goście mogą awansować do ekstraklasy. Nijmegen, aby wrócić na fotel lidera musi dziś wygrać i naszym zdaniem wywiąże się z tego zadania wzorowo. Jednak… zabezpieczymy się podwójną szansą i stawiamy X2.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że w meczu Hobro z Silkeborgiem padną mniej niż cztery gole. Obie drużyny spotkały się w marcu i wtedy padł wynik 1:1. Jeśli nic nieprzewidywalnego się nie wydarzy (czerwone kartki), to typ na poniżej 3.5 gola powinien gładko wejść.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.07, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze