Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 17.07.

Z poniedziałkowym Dublem wybierzemy się do Egiptu oraz do Finlandii. Oferta piłkarska na dziś nie powala na kolana, zatem musimy brać pod uwagę to co jest do grania.

Al Ahly – Zamalek, typ: poniżej 2,5 gola, kurs: 1.50
Ostatnia kolejka rozgrywek w Egipcie. Oba zespoły już nie mają o co walczyć, bowiem gospodarze mistrzostwo zapewnili sobie już dawno, a Zamalek jest pewny trzeciego miejsca. W historii pojedynków tych drużyn bardzo rzadko padały trzy bramki lub więcej. Mimo braku stawki liczymy na zacięte spotkanie, w którym liczymy co najwyżej na dwa gole.

HIFK – KuPS, typ: 2 DNB, kurs: 1.70.
Gospodarze są przedostatnią drużyną w tabeli, natomiast goście zajmują 7. miejsce. W przypadku wygranej, KuPS może awansować nawet na 4. pozycję, zatem jest o co się bić. Liczymy, że goście pokażą na boisku większą jakoś i wywiozą z delegacji komplet punktów. W przypadku remisu otrzymamy jednak zwrot stawki.

Kurs łączny Dubla na dziś: 2.55

Kupon dostępny w Unibecie, który teraz operuje pod takim adresem lub przez VPN.

Nie masz konta w Unibecie? Kliknij TUTAJ, aby je założyć. To najlepszy bukmacher na rynku!

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB