Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 20.03.

Pozycja 1: Piłka ręczna, godz. 18:00, Wybrzeże – Opole, typ: 1, kurs: 1.55
Wybrzeże ostatni mecz u siebie z dzisiejszym rywalem wygrało aż 12 bramkami. Gdańszczanie na własnym parkiecie są mocni, a na dodatek ostatnio prezentują wysoką i dobrą formę. To powinno wystarczyć do zdobycia trzech punktów.

Pozycja 2: Koszykówka, godz. 18:00, Besiktas – Galatasaray, typ: 1, kurs: 1.50
Besiktas w tym sezonie u siebie spisuje się bez zarzutu. Gospodarze będą chcieli teraz przełamać passę pięciu meczów bez zwycięstw z dzisiejszym rywalem. Galata jest w dołku i Besiktas powinien to wykorzystać.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB