Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 27.02.

Pozycja 1: Czechy, godz. 17:00, Mlada – Teplice, typ: 1, kurs: 1.62
Mlada u siebie spisuje się świetnie i konsekwentnie zdobywa punkty. Gospodarze ostatni raz punkty na własnym obiekcie stracili w październiku. Goście są blisko w tabeli, ale będą mieli tutaj bardzo ciężkie zadanie.

Pozycja 2: Wenezuela, godz. 21:30, Lara – Portuguesa, typ: 1, kurs: 1.44
Lara dobrze rozpoczęła sezon i z dziesięcioma oczkami jest w czołówce ligi wenezuelskiej. Tego samego nie można powiedzieć o drużynie gości, która gra słabo i jest na ostatnim miejscu. Warto postawić na gospodarzy.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB