Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 4.12.

W poniedziałkowym Dublu zagramy dwa overy w obu meczach młodzieżowych drużyn w Anglii. Uwielbiamy te rozgrywki, bo overy są tam na porządku dziennym i wielu bukmacherów wycofuje je ze swojej oferty.

Łączny kurs Dubla na dziś to 2.03, więc idealny na podwojenie.

Zagramy powyżej 2.5 gola w meczu Hull U23 z Nottingham U23. W meczach gospodarzy pada średnio 3.6 gola na mecz, a w spotkaniach gości wartość jest jeszcze lepsza, bo wynosi 3.8 bramki na mecz. Over 2.5 to może tu paść nawet w 1. połowie.

Drugi mecz, który bierzemy to anl
. Tutaj średnie bramek są również wysokie. Newcastle w dwóch meczach pucharowych wyśrubowało średnią na 8 goli na mecz. Gospodarze zagrali jedno spotkanie w tych rozgrywkach (Premier League Cup) i przegrali 0:4. Tu również widzimy over 2.5.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.03, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

(Nie widzisz kuponu? Wyłącz adblocka.)

Komentarze

Komentarze